O firmie

SILOE - agencja nieruchomości w Głogowie, która specjalizuje się w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami na terenie Dolnego Śląska i w Lubuskiem.
Wartości jakie cechują nasze działania to: etyka, uczciwe podejście, dbałość o każdą ofertę jak swoją własną i profesjonalizm.
Biuro SILOE Nieruchomości w Głogowie powstało w 2019roku i już po kiku miesiącach działalności otrzymaliśmy status laureata nagrody Orły Nieruchomości 2020 oraz Orły Nieruchomości GOLD 2020. Kontynuacja naszych wartości dało nam w 2021 roku laur zwycięzcy jako NAJLEPSZE biuro nieruchomości w Głogowie w obydwu kategoriach konkursu ORŁY Nieruchomości 2021 oraz utrzymanie pierwszego miejsca w kolejnym roku 2022 :-) Otrzymaliśmy miano FIRMY GODNEJ ZAUFANIA ELITE2021 oraz przyznano Nam Certyfikat LIDER W BRANZY 2021.

Oferujemy pełen zakres usług. Pomagamy sprzedać, kupić lub wynająć nieruchomość. Dbamy, aby Twoja oferta dotarła do największej liczby zainteresowanych. Dbamy o jej efektywne wypromowanie. Nie boimy się dociekliwych pytań. Cenimy wymagających Klientów. Pracujemy etycznie i rzetelnie.
Nasi pracownicy to zawodowcy. Posiadamy licencje zawodowe, które zostały wydane przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju. Nowi pracownicy podążą tą samą drogą by zapewnić jak najlepszą jakość usług. Kładziemy nacisk na właściwe promowanie ofert, zwiększenie instrumentów pozwalających skutecznie sprzedać (wysokiej jakości zdjęcia, home staging, film marketingowy o nieruchomości, prezentację na żywo, wirtualny spacer, pełna obsługa niezależnego doradcy kredytowego), rozszerzenie zakresu obowiązków i wyjście poza dotychczasowe standardy obsługi klienta.

Co nas wyróżnia wśród innych agencji:
1. Największa ilość portali wśród Głogowskich agencji na których zamieszczamy ogłoszenia. Nasze ogłoszenia można znaleźć zarówno na wiodących portalach nieruchomości (jak Otodom, Nieruchomości Online, Morizon, Domy.pl, nportal.pl, i inne) portalach sprzedażowych (jak Gratka, OLX, Oferty.net i inne), portalach aukcyjnych (jak allegro,pl), portalach internetowych (onet.pl, wp.pl, mitula, trovit i inne) oraz oczywiście na mediach społecznościowych (instagram, Facebook). W tej chwili eksportuemy na ponad 20 portali i pracujemy nad zwiększeniem tej ilości.
2. Aktywne promowanie w social media. Biorąc pod uwagę jak popularne są Media Społecznościowe mamy dedykowaną osobę, która dba o standard obsługi transakcji oraz która zajmuje się promowaniem na social media. 
3. Innowacyjne metody. Idąc na przeciw oczekiwaniom oferujemy poza standardową ofertą każdej agencji nieruchomości: Wirtualny Spacer, film marketingowy o nieruchomości na YouTube, Prezentacja online, transmisję na żywo, dni otwarte. Używamy najwyższej klasy urządzeń by jakośc naszych zdjęć, filmów, wirtualnego spaceru wykraczały poza oczekiwania. 
4. Nie zmuszamy pod groźbą odwołania transakcji do zaciągnięcia kredytu hipotecznego w naszej firmie. Posiadamy wybitnego specjalistę który sprawdzi osobie zainteresowanej zakupem nieruchomości oferty wszystkich dostępnych na rynku banków. Nie mniej jednak, jeżeli zechcesz samemu skorzystać z oferty banku to ...działaj.  :)
5. Współpraca między agencjami. Współpracujemy z każdą agencją na rynku nieruchomości, która działa na zasadzie współpracy między agencjami. 
6. Wartość ubezpieczenia. Nasza agencja znacznie przekracza wartość minimalnego ubezpieczenia opisanego w ustawie. SILOE Nieruchomości ubezpiecza transakcję obrotu nieruchomości do kwoty 100 000 Euro czyli 4 razy więcej niż minimum wymagane przez prawo.
7. Zaangażowanie. Prezentacja w weekend, lub poza godzinami pracy biura?  Zapraszamy! W SILOE jesteśmy dla klienta a nie klient dla nas. 
8. Znajomość oferty. Działamy na zasadzie wyłączności na ograniczonej ilości ofert. By zapewnić profesjonalną obsługę a agent odpowiedzialny za ofertę znał dogłębnie szczegóły oferty, w SILOE na agenta przypada 20-30 ofert. Nie zbieramy wszystkich ofert  z rynku na umowy otwarte, gdyż agent odpowiedzialny za 100ofert, nie jest w stanie nie tylko znać szczegółów oferty, ale nawet może nie zdawać sobie sprawy że oferta ta od kilku miesięcy jest nieaktualna. 
9. Działamy zgodnie z prawem. Przestrzegamy wszelkich ustaw regulujących działalność agencji nieruchomości. 
10. Działamy etycznie. Nasze działania mają na celu działanie na KORZYŚĆ KLIENTA a nie agencji. Licencja Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości  ( w skrócie PFRN) oznacza że działamy zgodnie z etyką i własnym sumieniem w pełni uznając kodeks etyczny branży. Traktujemy naszych klientów jak rodzinę, czy znajomych, każdy klient może liczyć na szczere i uczciwe traktowanie.
11. Jesteśmy unikatowi. Nie tylko Nieruchomości to nasze pasje. U nas w biurze jako element wystroju można zobaczyć motocykl oraz w każdy piątek pies towarzyszy nam w pracy. Nasze "psiolubne" biuro jest otwarte na ludzi i zwierzęta. 

Chcesz sprzedać lub wynająć dom lub mieszkanie? A może lokal czy działkę? Przeraża Cię długi korowód obowiązków z tym związanych, a zależy Ci na szybkim i korzystnym załatwieniu sprawy?
Zapraszamy do rozmowy o nieruchomościach przy gorącej kawie na ul. Kotlarskiej 17 na Głogowskiej Starówce. 
Nasi agenci zdejmą z Ciebie wszystkie problemy i obowiązki.
Zapewniamy profesjonalne wsparcie,
Pozdrawiamy,
Zespół agencji SILOE Nieruchomości


Myślisz o sprzedaży nieruchomości? Pomyśl SILOE.

H1